Podziękowania

Kacperek dopiero zaczyna wymawiać pierwsze słowa i nie potrafi jeszcze wypowiedzieć jak bardzo dziękuje wszystkim osobom, które pomagają mu w codziennym zmaganiu z trudem rehabilitacji. Potrafi to jednak okazać szczerym uśmiechem, radością, zadowoleniem. Dlatego też w imieniu własnym i synka chciałabym szczególnie podziękować:

Pani Ani Plewce za bezinteresowną pomoc i troskę, za ciepło i wielkie serce. Oby takich ludzi było więcej.

Szczególne podziękowania kierujemy również do Dyrekcji i personelu Ośrodka Wsparcia dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej w Olsztynie za opiekę, dobre słowo i co najważniejsze to właśnie to wsparcie, cierpliwość, i zaangażowanie.

Nie możemy pominąć terapeutów, którzy zajmują się edukacją syna realizując obowiązek wczesnego wspomagania rozwoju: Pani Lila, Pani Agnieszka, Pani Kasia oraz Pan Tomek.

Michałowi Brzeskiemu oraz Weronice Kołek za systematyczną rehabilitację, dzięki której Kacperek jest coraz sprawniejszy i przy tej okazji wszystkim rehabilitantom, którzy wylewali i będą wylewać siódme poty by życie mojego dziecka było lepsze.

Dawidowi Cieszyńskiemu, dzięki któremu strona internetowa zaistniała, za wszelkie informacje, arkana wiedzy komputerowej czas jaki nam poświęciłeś i profesjonalizm.

Wszystkim lekarzom: Dr Elżbiecie Jarmowskiej, Dr Iwonie Suplewskiej za ludzkie podejście, troskę i profesjonalną opiekę.

No i oczywiście Pani Magdzie Krzemień, sąsiadce, która opiekuje się Kacperkiem kiedy mamy nie ma w domu, za serce, bezpieczeństwo i troskę,

oraz wszystkim organizacjom, ludziom dobrej woli, znajomym, którzy pomogli nam finansowo, obdarzyli właśnie Kacperka 1%, wsparli dobrym słowem, gestem, uśmiechem.

Kochani z całego serca dziękujemy, że jesteście z nami.